CS Noky Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


91.102.230.70:27015
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 <-- Pravilnik -->

Go down 
3 posters
AuthorMessage
noky
Admin
noky


Posts : 16
Join date : 2008-07-12
Age : 30
Location : Backi Petrovac

<-- Pravilnik --> Empty
PostSubject: <-- Pravilnik -->   <-- Pravilnik --> EmptySun Jul 13, 2008 4:11 pm

Ako ste banovani u postu napisite:
- Vas IP
- Vas nik sa kojim ste igrali u vreme bana
- Vreme kad ste banovani
- Ko vas je banovao (ako znate)
- Razlog sto ste banovani
Back to top Go down
https://csnokyforum.board-directory.net
hunter30




Posts : 1
Join date : 2008-07-19

<-- Pravilnik --> Empty
PostSubject: Legend,Zasto Ban ???????   <-- Pravilnik --> EmptySat Jul 19, 2008 2:12 pm

Pozzz svima. Moj ip je 91.102.230.7.Moje ime kad sam bio banovan je <[PoWeR_LoRdS]>*FeKY*.Banovan sam 19/07/2008.BANOVAO ME <[PoWeR_KiNgS]
*Legend*.Ja sam imao 1 hp na igrici,i on me je slapovao sa 1 hp,ja sam mu napiso da je majmun.On me je pitao da li ocu ban ja nisam nista reko i on mi je dao permanent BAN !!!! .Noky molim te daj mi unban!!>
Back to top Go down
Legend
CS Admin



Posts : 8
Join date : 2008-07-13

<-- Pravilnik --> Empty
PostSubject: Re: <-- Pravilnik -->   <-- Pravilnik --> EmptySat Jul 19, 2008 9:50 pm

E ovako kao prvo 1.nisam ga slapovo uopste.drugo 2.ja i jos neka 3 ica smo se postekali i nije mogao da nas vidi i sve nas pobio.trece 3.nazvao me je majmunom i nije istina ja sam ga pitao "Oces ban ili ces iskljuciti cit" on je reko "AJDE DAJ MI BAN MAJMUNE" i ja sam ga banovo.cetvrto 4.imao je ime klana koji se zove -={{{RoSSoneRRi}}}=- i nije hteo da ga izbrise.Zato sam ja Feky-ju dao ban ja imam razlog.Sad neka on objasnjava ako nesto nije jasno.pozz (Legend)
Back to top Go down
Sponsored content





<-- Pravilnik --> Empty
PostSubject: Re: <-- Pravilnik -->   <-- Pravilnik --> Empty

Back to top Go down
 
<-- Pravilnik -->
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CS Noky Forum :: CS Noky server - 91.102.230.70:27015 :: Ban / Unban-
Jump to: